Commercieel medewerker (m/v/d) gezocht!

🌟 KOM ONS TEAM VERSTERKEN! 🌟Om ons team te versterken, zijn we op zoek naar commerciële medewerkers (m/v/d) op de locatie Ahaus op de vroegst mogelijke datum.

Met passie, innovatie en het hoogste kwaliteitsbewustzijn geven we vorm aan de markt van de tweede generatie en stellen we nieuwe normen op het gebied van digitalisering. Nu hebben we jou nodig om samen met ons de spannende volgende fase van onze ontwikkeling uit te breiden.

In je rol bij Inkoop richt je je op leveranciersselectie, contractonderhandelingen, voorraadbeheer en kostenbeheersing. Uw expertise zal ons helpen om delen van ons productassortiment onder ons merk Rottmann te brengen. Je vindt de beste producten, evalueert leveranciers en zorgt voor de hoogste kwaliteitsnormen. Je netwerkt met het magazijn, de marketing- en verkoopteams om samen het grootst mogelijke succes te behalen en het plezier in je werk te delen. Als commercieel medewerker (m/v/d) speel je een actieve rol in ons diverse e-commerce aanbod. Je zorgt voor onderhoudsafspraken en documenteert reparatieopdrachten in onze eigen werkplaats.

#rottmanngroup #futterkonzepte #mahlundmischanlagen #konservierung #tradition
#innovation #erfolg #familienunternehmen #mühlenbetreiber #landwirte #wirwachsenweiter #kaufmann #kauffrau #kaufmännischeangestellte #futter #konservierung #ecommerce #sortimentsführung #ahaus #karriere #deinjob

🌟 KOM ONS TEAM VERSTERKEN! 🌟Om ons team te versterken, zijn we op zoek naar commerciële medewerkers (m/v/d) op de locatie Ahaus op de vroegst mogelijke datum.

Met passie, innovatie en het hoogste kwaliteitsbewustzijn geven we vorm aan de markt van de tweede generatie en stellen we nieuwe normen op het gebied van digitalisering. Nu hebben we jou nodig om samen met ons de spannende volgende fase van onze ontwikkeling uit te breiden.

In je rol bij Inkoop richt je je op leveranciersselectie, contractonderhandelingen, voorraadbeheer en kostenbeheersing. Uw expertise zal ons helpen om delen van ons productassortiment onder ons merk Rottmann te brengen. Je vindt de beste producten, evalueert leveranciers en zorgt voor de hoogste kwaliteitsnormen. Je netwerkt met het magazijn, de marketing- en verkoopteams om samen het grootst mogelijke succes te behalen en het plezier in je werk te delen. Als commercieel medewerker (m/v/d) speel je een actieve rol in ons diverse e-commerce aanbod. Je zorgt voor onderhoudsafspraken en documenteert reparatieopdrachten in onze eigen werkplaats.

#rottmanngroup #futterkonzepte #mahlundmischanlagen #konservierung #tradition
#innovation #erfolg #familienunternehmen #mühlenbetreiber #landwirte #wirwachsenweiter #kaufmann #kauffrau #kaufmännischeangestellte #futter #konservierung #ecommerce #sortimentsführung #ahaus #karriere #deinjob

NIEUWS: ROTTMANN-GROEP

HIER VINDT U HET LAATSTE NIEUWS OVER ONS BEDRIJF